Showroom w Cosmopolitan

Jedyne takie miejsce w Warszawie. Przekonaj się, jak przyjemnie korzystać z systemu automatyki. Przedstawiamy Państwu najnowsze technologie oraz to co ważne - najwyższej jakości sprzęt: Savant, Basalte, Sonus Faber, Sony - wszystko zintegrowane z systemem INTELYO.

Jesteśmy liderem w INTEGRACJI INTELIGENTNYCH ROZWIĄZAŃ, dzięki czemu sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Integrując rozwiązania automatyki z rozwiązaniami audio-video, dostarczamy produkty PREMIUM firmy SAVANT.

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży automatyki użytkowej realizujemy projekty, w których dbałość o najwyższą jakość wykonania jest celem nadrzędnym. Przykładem jest zaprojektowany przez architekta Helmuta Jahna apartamentowiec COSMOPOLITAN, usytuowany w centrum Warszawy.
Jesteśmy pewni, że przygotowane przez nas rozwiązania, spotkają się z Państwa zainteresowaniem - i to w firmie INTELYO jest celem nadrzędnym…

Co Państwo zobaczą w showroomie

Najnowszą technologię

W showroomie zastosowaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne i przedstawiliśmy je w sposób praktyczny.

Wyjątkowe przyciski Basalte

Będziesz miał okazję zobaczyć rozmieszczone w pomieszczeniach cyfrowe inteligentne włączniki wielofunkcyjne, które można dowolnie konfigurować, przypisując im liczne funkcje.
W standardzie dostępne jest sterowanie oświetleniem (włącz/wyłącz), roletami oraz ogrzewaniem i klimatyzacją (sterowanie temperaturą).

System Savant User Experience

Stworzony w oparciu o technologię Apple® system sterowania domem i multimediami firmy Savant był pierwszym systemem, który wykorzystał urządzenia iPad®, iPhone®, i iPod touch® jako interfejs użytkownika.
Aplikacje Savant na urządzenia Apple iOS oraz Android zapewniają błyskawiczny czas reakcji i dostarczają klientowi prostotę i łatwość obsługi znaną z urządzeń smartphone i tabletów. To wszystko pokażemy w showroomie

Pilot Savant

Jedyny pilot jakiego potrzebujesz - odłóż inne piloty na bok i skorzystaj z intuicyjnego ekranu dotykowego, aby w prosty sposób sterować telewizją, urządzeniami Sonos, Apple TV, konsolami do gier, a także oświetleniem.
Zarządzaj playlistami i wybierz idealną muzykę pasującą do Twojego nastroju. Steruj pilotem poprzez proste komendy głosowe. Osobiste profile umożliwiają każdemu członkowi rodziny wybranie ulubionej muzyki, stworzenie odpowiedniego nastroju lub włączenie ulubionego programu poprzez jedno kliknięcie.

Głośniki Sonus Faber

Najodważniejsze i najprostsze idee dają życie najbardziej ambitnym projektom. Tak, jak to dzieje się w topowej serii głośników Sonus Faber, które zmienią świat high-endu na zawsze, jako rewolucja u samych podstaw. W showroomie zobaczysz i usłyszysz jak wspaniale brzmią.

Telewizory Sony Bravia

Rewolucyjna technologia interpolacji w najnowszych telewizorach Sony wzbogaca każdy obraz wyjątkową jakością. Platforma Sony Android TV pozwala prosto i wygodnie odkrywać aplikacje, filmy oraz muzykę. Coraz więcej filmów i programów telewizyjnych można oglądać w znakomitej jakości 4K lub Ultra HD. Najnowsze telewizory Sony zapewniają fantastyczny obraz. Pokażemy jak telewizor współgra z całym systemem automatyki.